Homeยป contact

Contact

Jouw plan, daar gaan we samen voor!

Aanmelding of vraag ?

0490/44.34.04
In geval van een aanmelding:
graag jouw Rijksregisternummer doorgeven, dit helpt ons om jouw
aanmelding vlot te kunnen behandelen.

Meer informatie kan je in onze brochure terugvinden.
Onze flyer voor schoolverlaters vind je hier terug. 

Bij welke regiomedewerker kom jij terecht?

Eerstelijnszones

  • Westkust & polder
  • Westhoek
  • Oostende & Bredene
  • Houtland & polder
  • Midden West-Vlaanderen
  • Menen
  • Oostkust
  • Brugge
  • WE40
  • RITS
  • Kortrijk
  • Waregem

Lynn Deruwe is vanaf 1 april 2021 in zwangerschapsverlof. 

Geert Vandewalle

inhoudelijk medewerker (ELZ Westkust - Polder: Alveringem, De Panne, Diksmuide, Koksijde, Nieuwpoort, Veurne, Middelkerke)
geert.vandewalle@dop-wvl.be

Marlies Gouwy

inhoudelijk medewerker (ELZ Westhoek: Vleteren, Poperinge, Ieper, Heuvelland, Mesen, Zonnebeke, Langemark-Poelkapelle, Lo-Reninge, Houthulst)
marlies.gouwy@dop-wvl.be

Peter Opstaele

inhoudelijk medewerker (ELZ Oostende-Bredene)
peter.opstaele@dop-wvl.be

Lynn Deruwe

inhoudelijk medewerker (ELZ Oostende-Bredene)
lynn.deruwe@dop-wvl.be

Julie Lameire

inhoudelijk medewerker (ELZ Houtland - Polder: Oudenburg, Gistel, Ichtegem, Koekelare, Torhout, Kortemark & ELZ Oostkust: Knokke-Heist en Damme)
julie.lameire@dop-wvl.be

Joyce Meyfroit

inhoudelijk medewerker (ELZ Midden-West-Vlaanderen: Roeselare, Staden, Hooglede, Ardooie, Lichtervelde, Moorslede, Ledegem)
joyce.meyfroit@dop-wvl.be

Ignace Vandenbogaerde

Inhoudelijk medewerker (ELZ Midden-West-Vlaanderen: Roeselare, Staden, Hooglede, Ardooie, Lichtervelde, Moorslede, Ledegem)
ignace.vandenbogaerde@dop-wvl.be

Julie Pieters

inhoudelijk medewerker (ELZ Menen en Kortrijk: Kortrijk, Kuurne, Harelbeke, Menen, Wevelgem, Wervik)
julie.pieters@dop-wvl.be

Ethel Bolle

halftijds inhoudelijk medewerker (ELZ Oostkust: De Haan, Blankenberge, Knokke-Heist, Damme) - halftijds 1Gezin 1Plan Noord WVL
ethel.bolle@dop-wvl.be

Julie Lameire

inhoudelijk medewerker (ELZ Houtland - Polder: Oudenburg, Gistel, Ichtegem, Koekelare, Torhout, Kortemark & ELZ Oostkust: Knokke-Heist en Damme)
julie.lameire@dop-wvl.be

Marjan Deprez

inhoudelijk medewerker (ELZ Brugge)
marjan.deprez@dop-wvl.be

Sofie Demeyer

inhoudelijk medewerker (ELZ Brugge)
sofie.demeyer@dop-wvl.be

Veerle Vandermeersch

inhoudelijk medewerker (ELZ WE40: Jabbeke, Zedelgem, Oostkamp, Beernem)
veerle.vandermeersch@dop-wvl.be

Jolien Wybaillie

halftijds inhoudelijk medewerker (ELZ RITS: Wingene, Ruiselede, Pittem, Tielt, Meulebeke, Dentergem, Ingelmunster, Izegem, Lendelede, Oostrozebeke) - halftijds 1Gezin 1Plan Konekti Zuid WVL
jolien.wybaillie@dop-wvl.be

Julie Pieters

inhoudelijk medewerker (ELZ Menen en Kortrijk: Kortrijk, Kuurne, Harelbeke, Menen, Wevelgem, Wervik)
julie.pieters@dop-wvl.be

Inge Vanhoutteghem

inhoudelijk medewerker (ELZ Kortrijk: Kortrijk, Kuurne, Harelbeke) & inhoudelijk coach
inge.vanhoutteghem@dop-wvl.be

Farah Geryl

inhoudelijk medewerker (ELZ Waregem en Kortrijk: Wielsbeke, Waregem, Deerlijk, Anzegem, Zwevegem, Avelgem, Kortrijk, Kuurne, Harelbeke)
farah.geryl@dop-wvl.be

Farah Geryl

inhoudelijk medewerker (ELZ Waregem en Kortrijk: Wielsbeke, Waregem, Deerlijk, Anzegem, Zwevegem, Avelgem, Kortrijk, Kuurne, Harelbeke)
farah.geryl@dop-wvl.be

In jouw buurt

Een D.O.P. - medewerker ontmoet jou na afspraak op een contactpunt in jouw gemeente, of op een door jou gekozen plaats. Dit kan ook bij jou thuis zijn.

Het gaat hierbij om een toegankelijke locatie, waar de D.O.P. - medewerker jou en jouw steungroep effectief kan ontvangen en onafhankelijk kan werken.

Bekijk de contactpunten in jouw buurt op het kaartje hiernaast.
  • CAW
  • Dienst Gezinszorg
  • OCMW
  • Sociaal Huis
  • Mutualiteit
  • Onderwijs
  • Gemeente
  • Buurthuis
  • Vrijetijdsorganisatie
  • Andere
  • Lokaal dienstencentrum