Homeยป contact

Contact

Jouw plan, daar gaan we samen voor!

Aanmelding of vraag ?

0490/44.34.04
In geval van een aanmelding:
graag jouw Rijksregisternummer doorgeven, dit helpt ons om jouw
aanmelding vlot te kunnen behandelen.

Meer informatie kan je in onze brochure terugvinden.
Onze flyer voor schoolverlaters vind je hier terug. 

Bij welke regiomedewerker kom jij terecht?

Eerstelijnszones

  • Westkust & polder
  • Westhoek
  • Oostende & Bredene
  • Houtland & polder
  • Midden West-Vlaanderen
  • Menen
  • Oostkust
  • Brugge
  • WE40
  • RITS
  • Kortrijk
  • Waregem

Lynn Deruwe is vanaf 1 april 2021 in zwangerschapsverlof. 

Farah Geryl is vanaf 17 december 2020 in zwangerschapsverlof. 

Geert Vandewalle

inhoudelijk medewerker
geert.vandewalle@dop-wvl.be

Marlies Gouwy

inhoudelijk medewerker
marlies.gouwy@dop-wvl.be

Peter Opstaele

inhoudelijk medewerker
peter.opstaele@dop-wvl.be

Lynn Deruwe

inhoudelijk medewerker
lynn.deruwe@dop-wvl.be

Julie Lameire

inhoudelijk medewerker
julie.lameire@dop-wvl.be

Joyce Meyfroit

inhoudelijk medewerker
joyce.meyfroit@dop-wvl.be

Ignace Vandenbogaerde

Inhoudelijk medewerker
ignace.vandenbogaerde@dop-wvl.be

Julie Pieters

inhoudelijk medewerker
julie.pieters@dop-wvl.be

Ethel Bolle

inhoudelijk medewerker
ethel.bolle@dop-wvl.be

Marjan Deprez

inhoudelijk medewerker
marjan.deprez@dop-wvl.be

Sofie Demeyer

inhoudelijk medewerker
sofie.demeyer@dop-wvl.be

Veerle Vandermeersch

inhoudelijk medewerker
veerle.vandermeersch@dop-wvl.be

Farah Geryl

inhoudelijk medewerker
farah.geryl@dop-wvl.be

Jolien Wybaillie

halftijds inhoudelijk medewerker - halftijds verbinder Konekti 1Gezin 1Plan
jolien.wybaillie@dop-wvl.be

Frauke Cosaert

inhoudelijk medewerker
frauke.cosaert@dop-wvl.be

Julie Pieters

inhoudelijk medewerker
julie.pieters@dop-wvl.be

Inge Vanhoutteghem

inhoudelijk medewerker & inhoudelijk coach
inge.vanhoutteghem@dop-wvl.be

Frauke Cosaert

inhoudelijk medewerker
frauke.cosaert@dop-wvl.be

In jouw buurt

Een D.O.P. - medewerker ontmoet jou na afspraak op een contactpunt in jouw gemeente, of op een door jou gekozen plaats. Dit kan ook bij jou thuis zijn.

Het gaat hierbij om een toegankelijke locatie, waar de D.O.P. - medewerker jou en jouw steungroep effectief kan ontvangen en onafhankelijk kan werken.

Bekijk de contactpunten in jouw buurt op het kaartje hiernaast.
  • CAW
  • Dienst Gezinszorg
  • OCMW
  • Sociaal Huis
  • Mutualiteit
  • Onderwijs
  • Gemeente
  • Buurthuis
  • Vrijetijdsorganisatie
  • Andere
  • Lokaal dienstencentrum